poniedziałek, 14 września 2015

TRENING GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ, ZAPISY TRWAJĄ - ZAPRASZAMY

W środę 16 września 2015 r. o godz. 16:00 odbędzie się trening sekcji Gminnej Akademii Piłkarskiej. 
Zapraszamy dziewczęta i chłopców.
Roczniki:
 2001/ 2002, 2003/ 2004, 2005/2006,
2007, 2008/2009,O AKADEMII: 
Gminna Akademia Piłkarska Frysztak podobnie jak wiele nowo powstałych w ostatnich latach sekcji działających na podobnej formule, stała się szybko rozwijającym trendem i sposobem na rozwój piłki nożnej w Polsce.  Akademie piłkarskie powstają w małych miejscowościach i dużych miastach, tworzą je kluby piłkarskie, Ośrodki Sportu  oraz stowarzyszenia sportowe. Dzięki sprawdzonej metodzie polegającej na powiązaniu doświadczenia i wiedzy trenerów z zaangażowaniem rodziców akademicki system szkolenia daje wyjątkowe efekty. Młodzi piłkarze uczą się strategii i techniki gry wzorując się na  najlepszych klubach  w oparciu o wiedzę najwybitniejszych szkoleniowców światowego futbolu. 
Udział w treningach to dobra zabawa połączona z odpowiedzialnością, konsekwencją i wychowaniem oraz rozwijaniem pasji dzieci i młodzieży. Sekcja powstała dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z klubem sportowym "Strzelec" Frysztak.
W zajęciach uczestniczą dziewczęta i chłopcy z rożnych miejscowości gminy Frysztak. W przyszłości wyszkoleni zawodnicy  będą mogli wybrać dowolny przez siebie klub w celu kontynuacji kariery piłkarskiej.

                                                                     ZAPRASZAMY!!!
Dyrektor GOSiR Frysztak
Marek Armata
Prezes GMKS "Strzelec" Frysztzak
Mateusz Dyka 

1 komentarze:

jaskes pisze...

Myśleliście o takim monitoringu - https://www.eltrox.pl/monitoring.html ? W pobliżu robi się niespokojnie. Jak podchodzicie o takich tematów? Wydaje mi się, że lepiej dmuchać na zimne, ale chętnie poznam opinię innych.

22 września 2023 04:09

Prześlij komentarz