niedziela, 29 marca 2015

RAZEM ROZWIJAMY PIŁKĘ NOŻNĄ ;-)


Gminna Akademia Piłkarska Frysztak podobnie jak wiele nowo powstałych w ostatnich latach sekcji działających na podobnej formule, stała się szybko rozwijającym trendem i sposobem na rozwój piłki nożnej w Polsce.  Akademie piłkarskie powstają w małych miejscowościach i dużych miastach, tworzą je kluby piłkarskie, Ośrodki Sportu  oraz stowarzyszenia sportowe. Dzięki sprawdzonej metodzie polegającej na powiązaniu doświadczenia i wiedzy trenerów z zaangażowaniem rodziców akademicki system szkolenia daje wyjątkowe efekty. Młodzi piłkarze uczą się strategii i techniki gry wzorując się na  najlepszych klubach  w oparciu o wiedzę najwybitniejszych szkoleniowców światowego futbolu. 


Udział w treningach to dobra zabawa połączona z odpowiedzialnością, konsekwencją i wychowaniem oraz rozwijaniem pasji dzieci i młodzieży. Sekcja powstała dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z klubem sportowym "Strzelec" Frysztak. 
Gminna Akademia Piłkarska na dzień dzisiejszy liczy ponad 30 zawodników. W zajęciach uczestniczą dziewczęta i chłopcy z rożnych miejscowości gminy Frysztak. W przyszłości wyszkoleni zawodnicy  będą mogli wybrać dowolny przez siebie klub w celu kontynuacji kariery piłkarskiej. 


TRENINGI:
Poniedziałki 
gr I: 16:10 – 17:10 -  klasy 1 -3 
gr II: 17.10 - 18.15 - klasy 4 starsze
Środa: 
gr I: 16.00 - 17.15 -  klasy 1 -3
gr II: 17:20 – 18:45 - klasy 4 starsze

Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież i rodziców do współpracy. Zapewnimy profesjonalne szkolenie i wykwalifikowaną kadrę. 

Zapisu dziecka do sekcji można dokonać na każdym treningu. 

Opracowanie
Marek Armata

1 komentarze:

Tomek pisze...

Jeśli piłka nożna jest tak dużą pasją, to super! Ja popieram i dla mnie to fantastyczne rozwiązanie, że można korzystać z takiej aktywności. Warto też moim zdaniem o tej piłce poczytać. Świetnym portalem jest https://gornikkonin.pl/

7 kwietnia 2021 01:42

Prześlij komentarz