poniedziałek, 19 maja 2014

STARTUJEMY - POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ ORLIKA


W  środę 21 maja 2014 r. rozpoczynają się rozgrywki w ramach "Powiatowej Ligi Piłki Nożnej Orlika". Liga jest nowością na naszym terenie, a jej celem jest propagowanie i rozwój piłki nożnej w Powiecie Strzyżowskim.  Liga rozegrana zostanie w  dwóch grupach, "każdy z każdym", systemem turniejowym po trzy zespoły.  Każda zrzeszona drużyna  będzie organizować rozgrywki w swojej miejscowości.  Na zakończenie  ligi odbędzie się turniej podsumowujący , w którym uczestniczyć będą wszystkie zespoły.  

W środę o godzinie 16:00 na boisku piłkarskim Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbędzie się turniej otwierający ligę, w którym zmierzą się trzy drużyny:
1. Gminna Akademia Piłkarska Frysztak,
2. UKS "Wilki" Wiśniowa, 
3. "Huragan" Kozłówek. 

UWAGA!!!
ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GAP FRYSZTAK GODZ. 15:30 CHARAKTERYSTYKA KATEGORII WIEKOWEJ "ORLIK":
W tym wieku piłkarze rozpoczynają systematyczną naukę i doskonalenie podstawowych elementów technicznych. W opanowaniu gry  stosuje się między innymi ćwiczenia tzw. "sztuczek" piłkarskich oraz wprowadza się elementy rozwoju motorycznego wraz z taktyką gry.  
Prowadzone przez trenerów "GAP" Frysztak metody treningowe  mają na celu nie tylko wyszkolenie doskonałych zawodników, ale także nauczenie szacunku do "przeciwnika", trenerów i rodziców. 
Dzisiaj stawiamy na połączenie treningu z radością gry w piłkę, a w przyszłości nasi zawodnicy stanowić będą trzon drużyn piłkarskich zrzeszonych w klubach.  

Szkoleniowcami Gminnej Akademii Piłkarskiej są doświadczeni nauczyciele i trenerzy:
Pan Mateusz Dyka - Prezes GMKS "Strzelec", nauczyciel S.Z. w Gogołowie,
Pan Marcin Pilut - Trener drużyny seniorów GMKS "Strzelec", nauczyciel Z.S. w Lubli, 
Gminna Akademia Piłkarska Frysztak powstała dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji z klubem sportowym "Strzelec" Frysztak. 


DO KIBICOWANIA PODCZAS TURNIEJU ZAPRASZAMY RODZICÓW ORAZ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJ. 

BOISKO PIŁKARSKIE GOSIR FRYSZTAK


21.05.2014 r. godz. 16:00 

0 komentarze:

Prześlij komentarz