czwartek, 1 maja 2014

ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK


Gminna Akademia Frysztak jest prężnie rozwijającą się sekcją piłkarską. Mimo krótkiego okresu funkcjonowania członkowie Akademii i trenerzy już wnieśli wiele pozytywnych zmian. Zawodnicy integrują samą Akademię z Ośrodkiem Sportu i klubem "Strzelec" Frysztak. Bardzo ważnym elementem funkcjonowania zespołu jest współpraca z rodzicami, za którą serdecznie dziękujemy. 


Założeniem treningów, meczy i sparingów jest wyszkolenie zawodników, propagowanie piłki nożnej oraz wdrażanie aktywnego wypoczynku połączonego z dobrą zabawą. Wynik odkładamy na drugi plan. Dla nas liczy się systematyczność, solidna praca na treningu i sportowa postawa, poparta uśmiechem. 


Zawodnicy Akademii od początku wrastają w życie piłkarskie "Strzelca" Frysztak. Od bieżącego sezonu eskortują swoich starszych kolegów na mecze ligowe. 


Akademia odgrywa także ważną rolę dla Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, reprezentując jednostkę, a tym samym Gminę Frysztak na turniejach okolicznościowych.  
Dzięki wzajemnej współpracy i integracji wspieramy piłką nożną. Akademia Piłkarska zrzesza zawodników z różnych części gminy. Unikamy podziałów w postaci przynależności klubowych oraz związanych z miejscem zamieszkania i uczęszczania do szkoły. Członkowie Akademii, w przyszłości będą mogli wybrać sobie dowolny klub w celu rozwijania swoich zainteresowań piłkarskich. 

WSPÓLNIE TWORZYMY ZGRANY ZESPÓŁ  
ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SZKOŁY, KLUBY I RODZICÓW

* * *
INFORMACJA 
WYNIK CZWARTKOWEGO MECZU 
STRZELEC FRYSZTAK - VICTORIA OCIEKA
0:0 

0 komentarze:

Prześlij komentarz