czwartek, 1 maja 2014

ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK


Gminna Akademia Frysztak jest prężnie rozwijającą się sekcją piłkarską. Mimo krótkiego okresu funkcjonowania członkowie Akademii i trenerzy już wnieśli wiele pozytywnych zmian. Zawodnicy integrują samą Akademię z Ośrodkiem Sportu i klubem "Strzelec" Frysztak. Bardzo ważnym elementem funkcjonowania zespołu jest współpraca z rodzicami, za którą serdecznie dziękujemy. 


Założeniem treningów, meczy i sparingów jest wyszkolenie zawodników, propagowanie piłki nożnej oraz wdrażanie aktywnego wypoczynku połączonego z dobrą zabawą. Wynik odkładamy na drugi plan. Dla nas liczy się systematyczność, solidna praca na treningu i sportowa postawa, poparta uśmiechem. 


Zawodnicy Akademii od początku wrastają w życie piłkarskie "Strzelca" Frysztak. Od bieżącego sezonu eskortują swoich starszych kolegów na mecze ligowe. 


Akademia odgrywa także ważną rolę dla Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, reprezentując jednostkę, a tym samym Gminę Frysztak na turniejach okolicznościowych.  
Dzięki wzajemnej współpracy i integracji wspieramy piłką nożną. Akademia Piłkarska zrzesza zawodników z różnych części gminy. Unikamy podziałów w postaci przynależności klubowych oraz związanych z miejscem zamieszkania i uczęszczania do szkoły. Członkowie Akademii, w przyszłości będą mogli wybrać sobie dowolny klub w celu rozwijania swoich zainteresowań piłkarskich. 

WSPÓLNIE TWORZYMY ZGRANY ZESPÓŁ  
ROZWIJAMY SPORT W GMINIE FRYSZTAK
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY SZKOŁY, KLUBY I RODZICÓW

* * *
INFORMACJA 
WYNIK CZWARTKOWEGO MECZU 
STRZELEC FRYSZTAK - VICTORIA OCIEKA
0:0 

1 komentarze:

umahhaddon pisze...

Playtech's latest tech innovations mean the gaming industry can grow
The technology is being used by almost 서울특별 출장안마 every smartphone 삼척 출장안마 and tablet, and the company's latest gaming headset has an 8mm 남양주 출장안마 directional Jul 10, 대구광역 출장안마 2020 · Uploaded by drmcd 하남 출장안마

4 marca 2022 18:56

Prześlij komentarz