poniedziałek, 14 kwietnia 2014

ZAWODNICY "GAP" FRYSZTAK WSPIERAJĄ SWOICH STARSZYCH KOLEGÓW


Trwa piłkarska wiosna!
W minioną niedzielę zawodnicy Gminnej Akademii Piłkarskiej Frysztak po raz pierwszy wyprowadzali swoich starszych kolegów na mecz.


Przypominamy, że 13.04.2014 r. o godz. 14:00 na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbyła się druga kolejka rundy wiosennej w ramach rozgrywek "A" klasy (grupa Dębica).
To właśnie podczas tego meczu zawodnicy "Gminnej Akademii Piłkarskiej" wyprowadzali na mecz piłkarzy "Strzelca" Frysztak, który podejmował, u siebie "Kaskadę" Kamionka.
Dla młodych piłkarzy było to nowe doświadczenie i wielkie przeżycie. Mamy nadzieję, że współpraca Akademii z zawodnikami klubu przyniesie obopólne korzyści, a dla kibiców  będzie dodatkowym elementem motywującym do wspierania obu drużyn.

Wspólna inicjatywa zakończyła się pozytywnie zarówno pod względem wizerunkowym jak i efektem w postaci zwycięstwa miejscowej drużyny.
Informacje na temat wyniku znajdziecie Państwo na stronie www.strzelec.frysztak.pl

Strona GOSiR Frysztak: www.gosir.frysztak.pl 

Serdecznie Podziękowania kierujemy do rodziców zawodników "GAP" Frysztak za przywiezienie dzieciaków na mecz i wspólne kibicowanie.
Zawodnikom "Strzelca" gratulujemy kolejnego sukcesu w bieżącej rundzie.

Akademia Piłkarska jest wspólną inicjatywą Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku z klubem GMKS "Strzelec" Frysztak. Wkrótce przedstawimy kolejne działania w ramach współpracy.
art.
Marek Armata 0 komentarze:

Prześlij komentarz