poniedziałek, 11 listopada 2013

Wręczenie medali i Certyfikatów

W dniu 18.11.2013r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku odbyły się dwa turnieje. Pierwszy pomiędzy zawodnikami zrzeszonymi w Gminnej Akademii Piłkarskiej, a drugi  z udziałem rodziców frysztackich piłkarzy. 
Rozgrywki zostały zorganizowane zgodnie z założeniami szkoleniowymi Akademii, które w ciągu roku oprócz treningów przewidują rozegranie kilkunastu podobnych rozgrywek i turniejów.
Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia medali i Certyfikatów przynależności do sekcji. Wszyscy zawodnicy, którzy otrzymali medale stali się oficjalnymi reprezentantami „Akademii Piłkarskiej”, a tym samym reprezentantami Gminy Frysztak. Po uroczystości mianowania na piłkarzy zawodnicy zostali podzieleni  na pięć zespołów, które rozegrały między sobą mecze towarzyskie. Na zakończenie piłkarskiego popołudnia w szranki stanęli rodzice.  
Wszystkie mecze rozegrane zostały w miłej i sportowej atmosferze. Młodzi piłkarze wraz z rodzicami pokazali sportowy pazur udowadniając jednocześnie, że piłka nożna może być doskonałym sposobem na aktywny wypoczynek, dobrą zabawę oraz sposobem na rodzinne spotkanie. 
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaufanie, oraz zawodnikom za odpowiedzialną postawę podczas treningów. Podziękowanie kierujemy także do Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku, Pana Marka Jedziniaka za nieodpłatne udostępnienie sali do prowadzenia treningów.  
Dlaczego warto zostać zawodnikiem „GAP” Frysztak !
Gminna Akademia Piłkarska opiera się na rzetelnym, profesjonalnym i nowoczesnym szkoleniu. Treningi łączą w sobie najnowsze i atrakcyjne metody z dużym  zaangażowaniem doświadczonych ale młodych trenerów. W ten sposób prowadzone szkolenie wpływa na szybki rozwój psychomotoryczny piłkarzy. 
Dzięki bardzo dobremu szkoleniu zawodnicy mimo krótkiego okresu treningów zrobili ogromne postępy. Poprawili technikę wykonywania elementów piłkarskich oraz nauczyli się taktycznego rozgrywania akcji. 
Gminna Akademia Piłkarska nadal się rozwija i ciągle przyjmuje kolejnych członków.  Na dzień dzisiejszy Akademia piłkarska zrzesza 27 zawodników. 
Naszym celem jest nowoczesne szkolenie połączone z integracją, dobrą zabawą i współpracą.
Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek - zapraszamy dzieciaki i rodziców. Więcej informacji na temat "GAP' Frysztak - kliknij tu  ------------------------------------------------------ Akademia piłkarska zyskała swoich sponsorów: 
ROLMOPEX FHU Tadeusz Jabłecki  GASTROSYSTM Łukasz Górnicki - kliknij tu 
Dzięki sponsorom, którym serdecznie dziękujemy, zawodnicy otrzymają stroje piłkarskie. W planach mamy także  przygotowanie kalendarzy z wizerunkiem piłkarzy „GAP” Frysztak.
Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne, które chciałyby wesprzeć nasze działania.  

0 komentarze:

Prześlij komentarz