wtorek, 15 października 2013

Sparing z „Wojaka” Wojaszówka

W dniu 14.10.2013r. odbył się pierwszy z kilku planowanych meczy sparingowych zawodników Gminnej Akademii Piłkarskiej. Rywalami akademickiej reprezentacji byli piłkarze „Wojaka” Wojaszówka. Rozgrywki przeprowadzone zostały na "Orliku" w Bajdach. 
Mecz ze względu na miejsce był bardzo atrakcyjny i z pewnością wpłynął pozytywnie na budowanie piłkarskiej formy.
Serdecznie dziękujemy trenerowi i zawodnikom „Wojaka” Wojaszówka za przyjęcie i wspólnie spędzone popołudnie. dziękujemy także rodzicom, którzy przyjechali kibicować frysztackiej drużynie.
Wkrótce kolejny mecz na "Orliku' w Jaśle z „Akademią Piłkarską” Jasło. 
W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi opiniami dotyczącymi wykorzystania środków finansowych wpłacanych przez rodziców w ramach „GAP” Frysztak  - wyjaśniamy:
Wszystkie zainwestowane przez rodziców środki finansowe wynikające z regulaminu wracają do ich dzieci w postaci rzeczowej lub w postaci organizacji meczy wyjazdowych - chociażby takich jak dzisiejszy. Trenerzy treningi prowadzą w ramach praktyki wynikającej z umowy między GOSiR Frysztak, a Uniwersytetem Rzeszowskim oraz w ramach współpracy Ośrodka sportu z Klubem GMKS "Strzelec" Frysztak.
Wpisowe w wysokości 25 zł (na miesiąc), wykorzystywane jest tylko i wyłącznie na rozwój sekcji, zakup sprzętu i strojów, wyjazdy na sparingi, zakup pucharów, medali, dyplomów i nagród. Ponadto piłkarze podczas jesienno-zimowych treningów będą mieli zapewnioną ciepłą herbatę, a podczas turniejów słodycze i upominki.
Informujemy również, że oprócz planowanych meczy wyjazdowych, piłkarze sekcji będą podejmować rywali na własnym boisku. Będziemy także organizować wspólne ogniska i wycieczki.  Ważne ! Osoby, które są w bardzo trudnej sytuacji materialnej mogą zostać zwolnione z opłat. 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących Gminnej Akademii Piłkarskiej proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail.
Marek Armata  tel. 17 2777 111, e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl 
ZAPRASZAMY RODZICÓW I DZIECI -  MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA

0 komentarze:

Prześlij komentarz